Suurepärane võimalus mõnusas hubases õhkkonnas nautida meeldejäävat teatrielamust ning samal ajal kohvi ja suupisteid. Kokkuleppel saab tellida teatrietendusi ka erinevatele üritustele. Info tel 435 4845.

PARIM JÕULUKINGITUS ON TEATRIELAMUS! Kingi oma perele või sõpradele jõuludeks meeldejääv teatrielamus koos suupistelauaga!

Laupäeva õhtul 24. novembril algusega kell 20 etendub teatrisõprade soovil veel korra eelmiste hooaegade vaieldamatult kõige menukam komöödia „SINISED KILESUSSID JALAS“ mille autoriks on Andrus Kivirähk. Humoorikas mononäidend, kus üks näitleja kehastab kuute erinevat rolli, mis kõik ühel või teisel moel peegeldavad tegelaste suhestumist rahaga ja ühiskonda milles me elame. Näitleja Indrek Taalmaa ümberkehastumine erinevateks rollideks ümber toimub otse publiku silme all, nii et vaataja saab osa nii kostüümidevahetusest kui ka grimmi tegemisest. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Laupäeva õhtul 08. detsembril algusega kell 20 etendub Indrek Taalmaa uus püstijalakomöödia „ONU HEINARI LOOD“. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Laupäeva õhtul 22. detsembril
algusega kell 20 etendub Indrek Taalmaa uus püstijalakomöödia „ONU HEINARI LOOD“. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Kolmapäeva õhtul 26. detsembril  algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris komöödia „EESTI MEES JA TEMA POEG“. See on tuntud karikaturisti ja stsenaristi Peep Pedmansoni näidend, mis on kirjutatud nimelt näitleja Sepo Seemanile. Iga mees on poeg ja tavaliselt ka isa. See on imelihtne ja imeselge. Sellest Sepo sel ühe-mehe-õhtul räägibki. Inimeselt inimesele. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Neljapäeva õhtul 27. detsembril algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris Andrus Vaariku monoetendus "ORAVA JUTUD“  Andrus Vaariku poolt kehastatud tegelane Ivan Orav on Andrus Kivirähki loodud väga värvikas ja omapärase mõttemaailmaga vanahärra. Talle tundub, et praegusel Eesti Vabariigi juubeliaastal on Eestis paljud asjad ligadi-logadi. Ivan Orav on läbi ja lõhki eestlane, kes on kakskümmend neli tundi ööpäevas valmis Eestimaa eest seisma ja tõde välja ütlema. Kuna vanahärrat iseloomustab lisaks äärmisele põhimõttekindlusele ka piiritu kujutlusvõime, siis ei õnnestu tema jutte kuulates kuidagi tõsiseks jääda. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Piletite müük ja laudade broneerimine Männimäe külalistemaja kohviku kassas Riia mnt 52d Viljandi. Info tel 435 4845
Soovitame joogid ja suupisted laudadele eelmüügist ette tellida, menüüga on võimalik tutvuda kohvikus!