Suurepärane võimalus mõnusas hubases õhkkonnas nautida meeldejäävat teatrielamust ning samal ajal kohvi ja suupisteid. Kokkuleppel saab tellida teatrietendusi ka erinevatele üritustele. Info tel 435 4845. 

Laupäeva õhtul 20. oktoobril  algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris armastatud näitleja Indrek Taalmaa monokomöödia "ORANŽID TROPID KÕRVAS". Etendus põhineb Andrus Kivirähki seni avaldamata monoloogil "Millest kõneleb vana taksojuht kuupaistel". Tänapäeva linnamüra, kiire elutempo, sigin ja sagin tekitavad meil kõigil aeg-ajalt tunde, et tahaks kasvõi hetkekski kõrvatropid kõrva panna ning ennast kõigest välja lülitada. Nendel harvadel hetkedel kui meil see õnnestub, meenuvad mälupiltides tihti tegelaskujud, kes olenemata kärast ja mürast on teiste hulgast silma paistnud ning meile endalegi teadmata põhjusel mälusoppi salvestunud...
Lavale leiavadki tee erinevad karakterid elust enesest. Nende tegelaste rõõmud ja mured toob väikeste humoorikate lühilugudena Teieni Indrek Taalmaa etenduses "ORANŽID TROPID KÕRVAS". Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Laupäeva õhtul 27. oktoobril algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris improvisatsiooni ja üllatusi täis komöödia "PARIMAD PALAD". See on etendus kus näitleja Indrek Taalmaa teeb läbilõike meie kohvikteatris ja Tallinna Kammerteatris läbi aastate mängitud populaarsetest komöödiatest nagu Andrus Kivirähki "Sinised kilesussid jalas", "Oranzid tropid kõrvas" ,"Teatrikokk", "Lollidemaa" jne. Läbi kahe vaatuse näeme pildikesi elust enesest läbi väikese kõverpeegli. Mis laval tegelikult toimuma hakkab ei tea keegi aga üks asi on päris kindel - see on puhas meelelahutus! Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Piletite müük ja laudade broneerimine Männimäe külalistemaja kohviku kassas Riia mnt 52d Viljandi. Info tel 435 4845
Soovitame joogid ja suupisted laudadele eelmüügist ette tellida, menüüga on võimalik tutvuda kohvikus!