Männimäe külalistemaja kohviku teatriõhtud toimuvad septembrist aprillini ja on olnud rõõmuks paljudele teatrisõpradele juba üle kümne aasta. Pakume suurepärast võimalust mõnusas hubases õhkkonnas nautida meeldejäävat teatrielamust ning samal ajal kohvi ja suupisteid. Kokkuleppel saab aastaringselt tellida teatrietendusi erinevatele üritustele. Piletite müük ja laudade broneerimine meie Männimäe Bowlingu kassas. Soovitame joogid ja suupisted laudadele eelmüügist ette tellida, menüüga on võimalik tutvuda bowlingus!

Piletite müük ja laudade broneerimine bowlingu kassast. Info tel 435 4844   E-post: Sähköpostiosoite on suojattu roskapostiohjelmia vastaan, Javascript-tuen tulee olla päällä nähdäksesi osoitteen

Kahel laupäeva õhtul 26. novembril (välja müüdud) ning 10. detsembril (lisaetendus) algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris improvisatsiooni ja üllatusi täis Indrek Taalma Stand Up "LOOD ELUST ENESEST".
Tunneme rõõmu minevikust, olevikust ja tulevikust. Räägime võimust ja vaimust ning puudutame enamusi läbi vähemuste. Ei saa üle ega ümber ka naistest ja meestest. Kõlavad ka parimad lood erinevatest etendustest: Soolo kahele; Lollidemaa; Onu Heinari lood jne. Igal juhul saab lõbus olema! Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 20€

Lisavõimalused vaba aja veetmiseks:

  • tenniseväljak, rannavõrkpalliväljak ja ühe korviga tänavakorvpalli treeningu plats,
  • batuut, kiik ja laste mänguväljak,
  • suvise sünnipäeva pidamiseks sobiv vabaõhu lava, väligrill varjualuse ning sinna juurde kuuluvate laudadega,
  • suvisel ajal on avatud meie "Rannakohvik" otse Viljandi järve supelrannas!
  • külalistemaja vahetus läheduses asuvad matkarada ümber maalilise Viljandi järve, disc-golf park, talvehooajal lumepark ning uisuväljak.