Suurepärane võimalus mõnusas hubases õhkkonnas nautida meeldejäävat teatrielamust ning samal ajal kohvi ja suupisteid.
Kokkuleppel saab tellida teatrietendusi ka erinevatele üritustele. Info tel 435 4845.

Parim jõulukingitus on teatrielamus!

Kingi perele või sõpradele teatrielamus koos suupistelauaga! Laud kuni 6-le inimesele koos jookide ja suupistetega Sinu poolt valitud etendusele meie kohvikus!

"PARIMAD PALAD"  Teisipäeva õhtul 26. detsembril algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris improvisatsiooni ja üllatusi täis komöödia "PARIMAD PALAD". See on etendus kus näitleja Indrek Taalmaa teeb läbilõike meie kohvikteatris ja Tallinna Kammerteatris läbi aastate mängitud populaarsetest komöödiatest nagu Andrus Kivirähki "Sinised kilesussid jalas", "Oranzid tropid kõrvas" ,"Teatrikokk", "Lollidemaa" jne. Läbi kahe vaatuse näeme pildikesi elust enesest läbi väikese kõverpeegli. Mis laval tegelikult toimuma hakkab ei tea keegi aga üks asi on päris kindel - see on puhas meelelahutus! Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

"SINISED KILESUSSID JALAS"  Kolmapäeva õhtul 27. detsembril algusega kell 20 etendub teatrisõprade soovil veel korra eelmiste hooaegade vaieldamatult kõige menukam komöödia „SINISED KILESUSSID JALAS“ mille autoriks on Andrus Kivirähk. Humoorikas mononäidend, kus üks näitleja kehastab kuute erinevat rolli, mis kõik ühel või teisel moel peegeldavad tegelaste suhestumist rahaga ja ühiskonda milles me elame. Näitleja Indrek Taalmaa ümberkehastumine erinevateks rollideks toimub otse publiku silme all, nii et vaataja saab osa nii kostüümidevahetusest kui ka grimmi tegemisest. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

ORAVA JUTUD"  Neljapäeva õhtul 28. detsembril algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris Andrus Vaariku monoetendus "ORAVA JUTUD“. Andrus Vaariku poolt kehastatud tegelane Ivan Orav on Andrus Kivirähki loodud väga värvikas ja omapärase mõttemaailmaga vanahärra. Talle tundub, et praegusel ajal on Eestis paljud asjad ligadi-logadi. Ivan Orav on läbi ja lõhki eestlane, kes on kakskümmend neli tundi ööpäevas valmis Eestimaa eest seisma ja tõde välja ütlema. Kuna vanahärrat iseloomustab lisaks äärmisele põhimõttekindlusele ka piiritu kujutlusvõime, siis ei õnnestu tema jutte kuulates kuidagi tõsiseks jääda. Etendus on kahes osas ühe vaheajaga. Pileti hind 15€

"MIS SEE E. TÄHENDAB"  Reede õhtul 29. detsembril etendub meie kohvikteatris eesti armastatud teatri,- filmi,- ja telenäitleja Raivo E.Tamme monolavastus "MIS SEE E. TÄHENDAB?" Monolavastus räägib Raivo E.Tamme kujunemisest, lapsepõlvest, vanaisast, I maailmasõjast, Wabadussõjast, Eestist. Raivo E.Tamm ütleb, "Soovin rääkida oma isast kelle tõttu on mul selline nimi, nagu ta mul on" ütleb ta. “Samuti isiksustest ja tänasel päeval isiksuste aina vähemaks jäämisest” sõnab Raivo. Monolavastuse teeb omapäraseks interaktiivsus. Publikul on võimalik näitlejaga kaasa rääkida, diskuteerida ja esitada küsimusi. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Piletite müük ja laudade broneerimine Männimäe külalistemaja kohviku kassas Riia mnt 52d Viljandi, info tel 435 4845
soovitame joogid ja suupisted laudadele eelmüügist ette tellida, menüüga on võimalik tutvuda kohvikus!
Vaata ka KULTUURIKAVA