Suurepärane võimalus mõnusas hubases õhkkonnas nautida meeldejäävat teatrielamust ning samal ajal kohvi ja suupisteid.
Kokkuleppel saab tellida teatrietendusi ka erinevatele üritustele. Info tel 435 4845.

Reede õhtul 10. novembril algusega kell 20 etendub teatrisõprade soovil veel korra eelmiste hooaegade vaieldamatult kõige menukam komöödia „SINISED KILESUSSID JALAS“ mille autoriks on Andrus Kivirähk. Humoorikas mononäidend, kus üks näitleja kehastab kuute erinevat rolli, mis kõik ühel või teisel moel peegeldavad tegelaste suhestumist rahaga ja ühiskonda milles me elame. Näitleja Indrek Taalmaa ümberkehastumine erinevateks rollideks ümber toimub otse publiku silme all, nii et vaataja saab osa nii kostüümidevahetusest kui ka grimmi tegemisest. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 13€, broneerides laua viiele soodushind 60€.

Laupäeva õhtul 11. novembril algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris armastatud näitleja Indrek Taalmaa uus monokomöödia "ORANŽID TROPID KÕRVAS". Etendus põhineb Andrus Kivirähki seni avaldamata monoloogil "Millest kõneleb vana taksojuht kuupaistel". Tänapäeva linnamüra, kiire elutempo, sigin ja sagin tekitavad meil kõigil aeg-ajalt tunde, et tahaks kasvõi hetkekski kõrvatropid kõrva panna ning ennast kõigest välja lülitada. Nendel harvadel hetkedel kui meil see õnnestub, meenuvad mälupiltides tihti tegelaskujud, kes olenemata kärast ja mürast on teiste hulgast silma paistnud ning meile endalegi teadmata põhjusel mälusoppi salvestunud... Lavale leiavadki tee erinevad karakterid elust enesest. Nende tegelaste rõõmud ja mured toob väikeste humoorikate lühilugudena Teieni Indrek Taalmaa etenduses "ORANŽID TROPID KÕRVAS". Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 13€, broneerides laua viiele soodushind 60€.

Laupäeva õhtul 2. detsembril algusega kell 20 etendub meie kohvikteatris Andrus Vaariku monoetendus "ELU ON PARIM MEELELAHUTUS". Andrus Vaariku poolt kirjutatud ja esitatud lugu võtab lähema vaatluse alla inimelu väärtused. "Mul pole tegelikult midagi karta, need teemad on mulle väga südamelähedased ja miks mitte sellest avameelselt ja valehäbita rääkida. Me oleme siin maailmas ju esimest korda. Me oleme siin ainult korraks ja me ei tea ise ka, mida ja kuidas teha. Ma olen esimest korda eestlane, esimest korda olen ma isa. Ma pole harjutada saanud. Ma kirjutan oma elu ühe jutiga puhtandina valmis. Aga see ei tähenda, et elu ei võiks lõbus olla. Elu on parim meelelahutus! Pärast surma jõuab mossitada küll.“ Monolavastuse teeb omapäraseks interaktiivsus: publikul on võimalik näitlejaga kaasa rääkida, diskuteerida ja esitada küsimusi, mis toob ootamatuid pöördeid ja lõpptulemus on alati erinev Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 15€.

Reede õhtul 8. detsembril algusega kell 21 etendub meie kohvikteatris armastatud näitleja Indrek Taalmaa monokomöödia "LOLLIDEMAA". „Kui kuldmündi maha külvad siis kasvab rahapuu mis on täis kuldmünte“. Sellest tuntud muinasjutust ongi inspireeritud see etendus, kus puudutame inimlikke nõrkusi, pahesid ning rumalust. Seda kõike loomulikult läbi koomika. Etenduses on värvikaid karaktereid ja palju äratundmisrõõmu, mida erinevate lühilugudega pakub „Lollidemaa“. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Pileti hind 13€, broneerides laua viiele soodushind 60€.

Piletite müük ja laudade broneerimine Männimäe külalistemaja kohviku kassas Riia mnt 52d Viljandi, info tel 435 4845
Soovitame joogid ja suupisted laudadele eelmüügist ette tellida, menüüga on võimalik tutvuda kohvikus!
Vaata ka KULTUURIKAVA