2001 aastast avatud Männimäe külalistemaja on hubane peatuspaik rahulikus Viljandi linnas. Pakume Teile majutus- ja toitlustusteenust koos vaba aja veetmise võimalustega.
Pakume majutust nii üksikkülastajatele kui ka suurematele gruppidele. Meie puhke ja vabaajakeskus on sobiv koht puhkuseks, pidudeks, kui ka ettevõtetele seminaride ja firmaürituste korraldamiseks. Peahoones asuvad kohvik, bowlingu- ja piljardisaal, erinevad peo- ning seminariruumid. Sisehoovis paiknevad spordiväljakud ning tiigi kaldal hubased istumise ja grillimise alad kus saate mõnusalt aega veeta.
Lähiümbruses paiknevad jäähall, lumepark, disc-golfi rada ning osaliselt valgustatud matka- ja terviserada ümber Viljandi järve pikkusega 12,5km. Pooletunnise autosõidu kaugusel asub Soomaa rahvuspark imelise looduse, külastuskeskuse ja matkaradega.
Kaunis loodus, maaliline Viljandi järv, ajaloohõnguline vanalinn, lossimäed ja ordulinnuse varemed käsikäes erinevate traditsiooniliste kultuurisündmustega muudavad siin veedetud aja tõeliselt meeldejäävaks.

Päevapakkumised


Vaba aeg


Saunad

Broneeri

      Broneeri tuba otse kodulehelt

        
       
        
        

Asukoht


      Asukoht
GoogleMaps kaardil