Suurepärane võimalus mõnusas hubases õhkkonnas nautida meeldejäävat teatrielamust ning samal ajal kohvi ja suupisteid. Kokkuleppel saab tellida teatrietendusi erinevatele üritustele. Piletite müük ja laudade broneerimine kohviku kassas. Soovitame joogid ja suupisted laudadele eelmüügist ette tellida, menüüga on võimalik tutvuda kohvikus!

Info ja broneerimine tel 435 4845   E-post: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Märts on teatrikuu ning parim kingitus on teatrielamus!
Kingi perele või sõpradele teatrielamus koos jookide ja suupistelauaga meie kohvikus!Laupäeva õhtul 30. märtsil ja neljapäeva õhtul 18. aprillil (suurele reedele eelneval õhtul) algusega kell 20 etendub Indrek Taalmaa uus püstijalakomöödia „ONU HEINARI LOOD“. Suur eluvaatleja onu Heinar (Indrek Taalmaa) annab ülevaate situatsioonidest ning olukorrast meie ümber labi oma arusaamise ja huumoriprisma. Juttu tuleb erinevustest, vähemustest, enamustest, meestest, naistest ja paljust muust. Etendus on kahes vaatuses ühe vaheajaga. Piletite müük ja laudade broneerimine kohviku kassas. Pileti hind 15€.Lisavõimalused vaba aja veetmiseks:

  • tenniseväljak, rannavõrkpalliväljak ja ühe korviga tänavakorvpalli treeningu plats,
  • batuut, kiik ja laste mänguväljak,
  • suvise sünnipäeva pidamiseks sobiv vabaõhu lava, väligrill varjualuse ning sinna juurde kuuluvate laudadega,
  • suvisel ajal on avatud meie "Rannakohvik" otse Viljandi järve supelrannas!
  • külalistemaja vahetus läheduses asuvad matkarada ümber maalilise Viljandi järve, disc-golf park, talvehooajal lumepark ning uisuväljak.