Männimäe külalistemaja on hea asukohaga ja hubane peatuspaik rahulikus Viljandi linnas. Pakume erinevaid majutuslahendusi nii üksikkülastajatele kui ka suurematele gruppidele, peo- ja seminarisaale, toitlustusteenust, mitmeid vaba aja veetmise ning sportimise võimalusi. Männimäe külalistemajas algab check-in (sisseregistreerimine) alates kell 15.00 ja check-out (väljaregistreerimine) kuni kell 12.00. Kui hotellis on vabu tube saame pakkuda varem saabuvatele klientidele varasema sisseregistreerimise võimalust. Hilisem lahkumine tuleb eelnevalt kokku leppida hotelli vastuvõtuga. Parkimine Männimäe külalistemaja videovalvega parklas on külalistele tasuta.
VASTUVÕTT ON AVATUD: E-R 07.00-22.00 ja L-P 09.00-22.00

Info ja broneerimine tel 435 4845   E-post: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

PEAMAJA I / Main House I

2-ne tub
a* 60€, 1-le tuba* 40€ (2-ne tuba/üksinda toas). Kõikides tubades eraldi WC/dušš/TV.     
* Hinnad koos hommikusöögiga.

PEAMAJA II / Main House II2-ne tuba* 60€, 1-ne tuba* 40€. I korrusel 2xWC ja ühiskasutatav dušširuum ning II korrusel WC ja ühiskasutatav dušširuum, kõikides tubades TV. Keldrikorrusel asub kaminasaal, mis sobib väiksemate ürituste (sünnipäevade, koosolekute jne.) korraldamiseks.
* Hinnad koos hommikusöögiga 

A-MAJA ja B-MAJA / A- Hause and B-House


A- ja B- maja 20 € inimene.
A-majas kolm 3-kohalist ja üks 2-kohaline tuba, B-majas kaks 3-kohalist ja üks 2-kohaline tuba. Mõlemas majas ühiskasutatavad WC/dušš/kööginurk/pliit/külmkapp/kohviautomaat/TV. Hind ei sisalda hommikusöögi maksumust (hommikusöök võimalik juurde tellida).

KÄMPING I ja KÄMPING II
KÄMPING I - 2 kohta 40€, KÄMPING II - 2 kohta 40€. WC ja dušši kasutamise võimalus.
Hind ei sisalda hommikusöögi maksumust (hommikusöök võimalik juurde tellida).
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu. Suurürituste ajal võivad hinnad olla kokkuleppelised. Firma jätab endale õiguse muuta hinnakirja ette teatamata!

Lisavõimalused vaba aja veetmiseks:

  • tenniseväljak, rannavõrkpalliväljak ja ühe korviga tänavakorvpalli treeningu plats,
  • batuut, kiik ja laste mänguväljak,
  • suvise sünnipäeva pidamiseks sobiv vabaõhu lava, väligrill varjualuse ning sinna juurde kuuluvate laudadega,
  • suvisel ajal on avatud meie "Rannakohvik" otse Viljandi järve supelrannas!
  • külalistemaja vahetus läheduses asuvad matkarada ümber maalilise Viljandi järve, disc-golf park, talvehooajal lumepark ning uisuväljak.