2001 aastast avatud Männimäe külalistemaja on hubane peatuspaik rahulikus Viljandi linnas. Pakume Teile majutus- ja toitlustusteenust koos vaba aja veetmise võimalustega. Peahoones asuvad kohvikbowlingu- ja piljardisaal , hubane salong-kino ning külalistemaja juurde kuuluvad tennise- ja rannavolle väljak. Lähiümbruses paiknevad jäähalllumepark ning osaliselt valgustatud matka- ja terviserada ümber Viljandi järve pikkusega 12,5km (vt. kaart.). Sisehoovis on tiigi kaldal hubased istumise ja grillimise alad, kus saate mõnusalt aega veeta.

Männimäe külalistemaja puhke ja vabaajakeskus on sobiv koht peredele, turistidele, ettevõtetele seminaride ja firmaürituste korraldamiseks. Peasaalis on lava koos valgustuse ja helitehnikaga ning kokkuleppel saab tellida ka üritustele teatrietendusi. Meie poolt on pakkuda vajalikud sauna- ja peoruumid ning kliendisõbralik teenindus.

Kaunis loodus, maaliline Viljandi järv, ajaloohõnguline vanalinn ja lossivaremed käsikäes erinevate traditsiooniliste kultuurisündmustega muudavad siin veedetud aja tõeliselt meeldejäävaks.

 

Vaba aeg


Broneeri

Tubasid saab broneerida ka otse meie leheküljelt

 

Asukoht

Asukoht GoogleMaps kaardil